FOOD-EXPRESS Интернет магазин полезных вкусняшек оптом и в розницу
FOOD-EXPRESS Интернет магазин полезных вкусняшек оптом и в розницу
+380 (97) 855-65-11+380 (93) 262-88-08+380 (66) 409-17-07

Кунжут черный

В наличии
145 грн 150 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Киев, Ушинского 27,

(Киев, проспект Палладина 25а)

Описание

Насіння кунжуту - це справжній Суперфуд!

Вони здатні боротися з діабетом, знижувати кров'яний тиск, створювати міцні кістки, захищати від радіації, покращувати здоров'я серця.

Крім цього вони допомагають вилікувати розлади сну, покращують травлення, зменшують запалення, підвищують здоров'я органів дихання.

Насіння кунжуту виробляються з нічим не примітного рослини роду Sesamum і мають наукову назву Sesamum indicum.

Насіння кунжуту вважаються найстаршими посівами насіння олійних культур в світі і культивуються понад 3500 років. Кунжут надзвичайно стійкий і росте в місцях, де не здатні розвинутися багато інших культур.

Самі насіння дуже маленькі (всього 3-4 мм дл. І 2 мм в ширину), але дуже корисні!

Завдяки багатому складу, вони допомагають в здоровому зростанні, покращують кровообіг, детоксифицирующие організм, усувають депресію і хронічний стрес.

Вони зазвичай додають в салати, або використовуються як Топпінг для хліба і зернових продуктів, сухарів, суші, тортів, супів, панірування для риби і м'яса

Харчова цінність насіння кунжуту

Багато переваги кунжуту для здоров'я обумовлені його живильним вмістом, включаючи вітаміни, мінерали, натуральні масла й органічні сполуки, які складаються з кальцію, заліза, магнію, фосфору, марганцю, міді, цинку, волокна, тіаміну, вітаміну B6, фолієвої кислоти, білків і триптофану.

Більш широкий спектр переваг для здоров'я пояснюється більш детально нижче.

Користь для здоров'я насінням кунжуту

Кров'яний тиск: натуральні масла насіння кунжуту були пов'язані зі зменшенням артеріальної гіпертензії в ряді досліджень. Крім того, магній давно відомий як судинорозширювальний агент (агент, що знижує кров'яний тиск), а насіння кунжуту цей мінерал у великій кількості.

Запобігання раку: з широким спектром життєво важливих вітамінів і мінералів, що містяться в насінні кунжуту, не дивно, що кунжут пов'язаний зі зменшенням ризику розвитку раку.

Насіння кунжуту містять фитат, незвичайне протираковий засіб, яке функціонує як антиоксидант і знижує вплив і дію вільних радикалів.

Управління діабет: компоненти насіння кунжуту, включаючи життєво важливий магній, були пов'язані зі зменшенням шансів розвитку діабету. Крім того, було показано, що кунжутне масло може позитивно впливати на вплив різних діабетичних препаратів, таких як глібенкламід у пацієнтів, які страждають на діабет типу 2.

Здоров'я кісток: вражаючі рівні основних мінералів, таких як цинк, кальцій і фосфор, які містяться в насінні кунжуту, можуть стати основним стимулом для здоров'я вашого тіла. Ці мінерали є невід'ємними частинами в створенні нової кісткової речовини і зміцненні / відновленні кісток, які можуть бути ослаблені травмою або початком виснажливих кісткових станів, таких як остеопороз.

Травлення: ці маленькі насіння містять значну кількість клітковини.

Волокно є важливим елементом здорового травлення, так як воно підсилює перистальтику кишечника.

Клітковина також працює для серця, знижуючи небезпечний холестерин ЛПНЩ (захист артерій і кровоносних судин від атеросклерозу, серцевих нападів і інсультів).

Протизапальні властивості: високий вміст міді в насінні кунжуту зменшує запалення в суглобах, кістках і м'язах, тим самим зменшуючи біль при артритах.

Крім того, мідь є важливим мінералом для зміцнення стінок кровоносних судин, кісток і суглобів. Нарешті, мідь необхідна для правильного поглинання заліза, ключового компонента гемоглобіну.

Характеристики

Производитель
Индастри
Страна производства
Индия
Тип культуры
зерновые, масличные, эфиромасличные
Засухоустойчивость
да
Холодоустойчивость
да
Дополнительно
высокомасличность
Вес
1000 г
Класс семян
Элита
ГМО
нет
Культура
кунжут черный
Год урожая
2018
Производитель
Индия

Подробная информация о предложении

Сроки действия скидки
с 11.10.2019 по 10.11.2019

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования